Ліжко лікарняне — запорука швидкого одужання!

Самопочуття залежить від багатьох факторів, комфортне оточення та здоровий сон займають в цьому питанні далеко не останнє місце. Перебування в лікарні викликає негативні емоції, тому кожна деталь повинна максимально знижувати моменти дискомфорту. Ліжко лікарняне, виготовлене з урахуванням анатомії людини та особливостей процесу лікування робить простішим догляд за хворим. І звичайно ж, на хорошому ліжку і сон кращий!

 Усі деталі лікарняної палати повинні враховувати потреби як пацієнтів, так і лікарів. Ніщо не повинне заважати процесу одужання, перешкоджати лікарю повноцінно працювати чи створювати незручності хворому.

 Важливий елемент палати — ліжко, адже саме на ньому пацієнти проводять значну частину часу. А у складних випадках необхідний цілодобовий постільний режим. Тож до вибору лікарняного ліжка потрібно відноситись серйозно та відповідально.

 Клінічні установи вимагають спеціалізованих меблів. В лікарнях державного типу часто зустрічається застаріла обстановка, що не може повноцінно виконувати свої функціональні призначення. Громіздкі ліжка за необхідності важко пересувати, вони не надають потрібної підтримки хребту, а часто повністю позбавлені функцій, необхідних для зручного перебування лежачих пацієнтів.

 Європейські виробники можуть запропонувати сучасні меблі, комфортабельні, міцні. Проте ціна такої продукції доступна далеко не кожній лікарні.

 Вихід є! Якісні ліжка, що відповідають всім вимогам функціональності та надійності за доступною ціною пропонує український виробник — компанія “Алмедіка”.

 Виготовлення ліжок, що покращать перебування в лікарні амбулаторних та стаціонарних хворих. Кожна деталь цих меблів продумана та створена з урахуванням основних потреб пацієнтів та медичного персоналу.

 “Алмедіка” виготовляє:

- ліжко лікарняне функціональне КФ- 4m, що складається з чотирьох секцій та призначене для хворих з важкими захворюваннями: нервово-судинними, серцево-судинними, а також травмованих хворих;

- ліжко медичне функціональне КФ- 2m з руховою головною секцією. Таке ліжко — оптимальний варіант для амбулаторного лікування;

- ліжко лікарняне функціональне КФ- 3m має три секції. Ліжко призначене для амбулаторних та стаціонарних хворих.

 Ліжка мають надійних сталевий каркас та зручний матрац. Залежно від моделі кожне ліжко має додаткові функції та характеристики для найбільш комфортабельного використання.

 Для підвищення рівня професіоналізму та покращення умов перебування пацієнтів, купуйте найкращі меблі.

 Компанія “Алмедіка” пропонує продукцію європейського рівня якості, при цьому ціна залишається українською!

 Подивитись каталог товарів та ціни медичних ліжок можна тут.