Сучасні мікроскопи — бачити більше!

Медицина - галузь, що стрімко розвивається і саме цей прогрес гарантує наш спокій та добре самопочуття. Фундамент надійної науки включає в себе дві важливі складові: високий рівень кваліфікації спеціалістів та сучасне обладнання. Останнє дає можливість робити відкриття та вирішувати щоденні проблеми лікарям та науковцям. Якщо людський фактор - питання мінливе, то обладнання повинне гарантувати надійність. Сучасні мікроскопи - невід'ємний атрибут кожного лабораторії та запорука успішного результату.

 Робота державних та приватних установ медичного профілю щоденно стикається з необхідністю використання лабораторного обладнання та мікроскопів зокрема. Від якості та професійності обладнання залежить результат дослідження, його точність та достовірність. У питанні здоров'я немає місця посередності!

 Сучасні мікроскопи не тільки покращують рівень роботи, а й значно простіші в експлуатації. Вибір правильного обладнання - важливе питання для нормальної роботи кожної лабораторії. Мікроскоп повинен поєднувати в собі потужність, зручний для роботи дизайн та розумну ціну.

 Хто пропонує якісне лабораторне обладнання на українському ринку? Оптимальне співвідношення ціни та якості мікроскопів пропонує український виробник - компанія "Алмедіка", чий професіоналізм не поступається закордонним колегам. В Україні виготовляється надточне обладнання, що відповідає всім технічним вимогам, при цьому ціна вітчизняних мікроскопів значно нижча від європейських. Не потрібно переплачувати за обладнання та підвищувати ціни на медичні послуги. Здоров'я повинне бути доступним! Сучасні мікроскопи, виготовлені на заводі "Алмедіка", дають таку можливість.

 Каталог продукції представлений рядом бінокулярних та монокулярних мікроскопів лабораторного та дослідницького класів. Кожна модель точно відповідає вимогам своєї функціональності.

 В наявності моделі мікроскопів:

- XS - 5510 MICROmed;

- XS - 2610 MICROmed;

- XS - 5520 MICROmed;

- Микмед-5;

- Micros Daffodil MCX – 100;

 Залежно від моделі мікроскопи дають збільшення у 4-100, 40-1000 разів. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант обладнання. Всі апарати відповідають вимогам якості, що підтверджено відповідною документацією. Окрім цього, компанія надає послугу технічного обслуговування.

 Співпраця з "Алмедіка" відкриває нові горизонти для досліджень та підвищення рівня професійності лабораторії.

 Не потрібно переплачувати! Якісне обладнання може бути доступним!

 Дізнайтесь більше про компанію та сучасні мікроскопи на нашому сайті.