Представляємо апарати для лазерної хірургії нового покоління серії

Лазерні апарати серії "Кристал-2000" є унікальними приладами, що дозволяють забезпечувати випромінювання з довжиною хвилі 780, 810, 980-1003, 1060, 1003-1064 нм і максимальною потужністю на кінці світловоду від 1 до 60 Вт. У комплект до кожного апарату входить стандартний світловод і двоє захисних окулярів.

Прилад компактного настільного типу, вагою не більш 4 кілограмів. Має підвищену надійність за рахунок застосування лазерних діодів американського виробництва. Прилад має гарантію один рік. Наявний стандартний роз'єм під світловод SМА-905 дозволяє використовувати практично всі світловоди вітчизняних і зарубіжних фірм. Апарат забезпечений ілюстрованим практичним керівництвом «Застосування хірургічного напівпровідникового інфрачервоного лазера «Кристал-2000» в поліклінічних умовах». У цьому посібнику показано ефективність лікування геморою, гнійних ран, трофічних виразок, базелеом, атером, гіпертрофованих малих статевих губ, врослого нігтя, пігментних невусів, доброякісних судинних новоутворень, новоутворень епідермісу і дерми, келоїдних і гіпертрофічних рубців, папілом, кондилом, бородавок, проведення епіляції, видалення татуювань.

У гінекології наш лазер ефективний при лікуванні лейкоплакії шийки матки і піхви, гострокінцевих кондилом піхви і вульви.

Апарат успішно застосовується у всіх областях хірургії.


Особливості апаратів «Кристал-2000»:

 1. Низька вартість. За рахунок використання напівпровідникових лазерів ми досягли рекордно низьких цін!
 2. Мініатюрність приладу. У порівнянні з газовими або твердотільними лазерами, наш апарат лідирує за всіма показниками габоритов.
 3. Індивідуальний підбір довжини хвилі випромінювання для кожного замовника, з урахуванням специфіки медичної діяльності. Інтервали від 635-1550 нм.
 4. Для отримання оптимальної для Вас ціни можливо вибрати будь-яку необхідну максимальну потужність випромінювання 1Вт до 60 Вт.
 5.  Збільшення потужностей, додавання додаткових можливостей до вже преобретенным приладів серії "Кристал-2000".
 6. Фірма забезпечує спеціалізоване навчання і сертифікацію лікарів замовника.
 7. Швидко і якісно проводимо всі види гарантійного та після гарантійного ремонту.
 8. При необхідності за додаткову плату поставляємо з приладом будь-яке необхідне замовнику обладнання та витратні матеріали.
 9. Гарантія 12 місяців.


Розділи

 • Стоматологія
 • Фотодинамика
 • Косметологія
 • Гінекологія
 • Оториноларингологія (лор)
 • Офтальмологія
 • Система димоотсоса