Лабораторне обладнання від якісного виробника — запорука успіху медзакладу

Реалії сьогоднішнього дня обмежили можливість експорту лабораторного обладнання з країн-сусідів. Купівельна спроможність медичних закладів України впала більш ніж удвічі. Але зростає необхідність в оснащенні медицини та лабораторії по мірі зносу морально і технічно застарілого обладнання, а також у зв'язку зі збільшенням важливості екстреного реагування. Тому найбільш затребуваним можна вважати дешеве, якісне лабораторне обладнання українського виробництва та аналоги інших країн-виробників.

За даних обставин компанія «Алмедіка» готова гарантувати високу якість поставленого лабораторного обладнання, з яким ми маємо справу багато років. І відгуки клієнтів тому підтвердження.

Багато років найнадійнішими вважалися фотоколориметри російського виробництва КФК-2, КФК-2МП, КФК-3, 5 і т.д. Але ось уже кілька років ми пропонуємо універсальний фотометр МБА-540. Він також відмінно підходить для вимірювання концентрації гемоглобіну як і гемоглобіномір. Ціна на даний фотометр продовжує залишатися в межах бюджетного рівня, тоді як на іноземні дорожчі аналоги попит різко впав.

Багато років високо цінувалися аквадистилятори тюменського виробництва, після зростання цін лідерами стали дистилятори виробництва Санкт-Петербург, що мають нижчу ціну. На ринок України намагалися зайти Білогородські аналоги, які не витримували співвідношення «ціна-якість». В останні роки великі закупівлі українських дистиляторів виробництва «Заповіт», китайські - MICROmed і найбільш бюджетний варіант - датські Dameka. Вони прості в застосуванні і економічні в обслуговуванні.

Чи є в Україні лабораторія, де не використовують центрифуги виробництва "Дастан», ELMI? Так - це якість і надійність, але Україна і Китай на сьогодні також досить надійні, щоб не переплачувати в складних економічних умовах.

Сухоповітряні стерилізатори українського виробництва широко застосовуються як в Україні, так і в країнах СНД, що говорить про їх безпрецедентну надійність. А українські термостати продовжують упевнено заповнювати медичний ринок нашої країни, витісняючи російські та прибалтійські.

Багато лабораторій України вже знайомі з якістю лабораторних меблів нашого виробництва - це візитна картка та гордість компанії «Алмедіка». Розуміння потреб і можливостей замовників, естетика і професіоналізм при виготовленні в поєднанні з якісними матеріалами завжди затребувані, цінувалися і цінуються нашими клієнтами. Тепер таку можливість має і ваш медичний заклад. Скористайтеся якісною та приємною пропозицією.