Ампліпульс-5 - ефективне фізіотерапічне лікування хвороб

Фізіотерапія - невід'ємна складова при лікувально-відновлювальному процесі. Ці методи дуже ефективні і безпечні, тому про можливість усіляких ускладнень або побічних ефектів, на відміну від прийому таблеток або інших ліків, годі й казати. Існує кілька видів фізіотерапічних методів. Одним з основних є лікування струмами. Щоб забезпечити даним видом лікування, необхідне відповідне обладнання. Одним з популярних є апарат Ампліпульс-5. Яке його застосування?
Ампліпульс-5 ефективно лікує різні захворювання нервової системи, гіпертонію, захворювання органів травлення (хронічний гастрит, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки). Крім того, допомагає усунути порушення жирового обміну, розгладити зморшки, поліпшити структуру і колір шкіри. Ефективно лікує захворювання дихальних органів (хронічні бронхіти, пневмонії, бронхіальну астму легкої та середньої тяжкості), цукровий діабет. Також слід застосовувати даний агрегат для жінок, у яких є проблеми із запаленням органів статевої системи, а також для чоловіків при імпотенції і простатиті. Застосовується для тих, у кого нетримання сечі, а також у кого є камені в сечових шляхах. Добре підходить для реабілітації після ударів і переломів.
Ампліпульс-5 має 5 режимів роботи, що і зазначено в назві приладу. Залежно від обраного режиму, відбувається вплив струмів змінного напрямку з частотою від 2-5 кГц, які модульовані по амплітуді від 10 до 150 Гц. Токи легко проходять через шкіру, глибоко проникаючи в тканину, і досягають вогнища болю або хворого місця. При цьому відбувається збудження нервових закінчень і м'язових волокон. Також можливе поєднання з електрофорезом, коли додаються лікарські препарати.
Частота модуляції може регулюватися в залежності від необхідного типу лікування:
- Висока частота модуляції (80-100 Гц) застосовується при яскраво вираженому больовому синдромі.
- Середня частота модуляції (30-50 Гц) призначене для лікування хронічних захворювань (помірно виражений больовий синдром, дегенеративно-дистрофічні процеси).
- Низька частота (10-20 Гц) - надають виражену подразнюючу дію, застосовуються для стимуляції рухових і чутливих тканинних елементів.
Також слід дотримуватися правил експлуатації приладу Ампліпульс-5:
1) перед включенням потрібно переконатися, що ручка потенціометра повинна знаходитися на позначці «нуль», а клавіша перемикання напруги - на положенні «Контроль»;
2) під час проходження процедури пацієнтом, не можна перемикати режими при включеному струмі;
3) сила струму повинна бути мінімальною, якщо процедуру проводять на голові, обличчі або шиї;
4) подача струму повинна бути плавною, при цьому слід спостерігати за відчуттям пацієнта. Після закінчення сеансу, ручку потенціометра слід плавно повернути на вихідне положення.
5) у випадку порушення роботи, слід негайно вимкнути апарат з мережі;
6) постійно проводити огляд електродів і ізоляції.
Якщо вам потрібен хороший прилад для фізіотерапії, достатньо купити Ампліпульс. Це хороший апарат для лікування різних захворювань, що має 5 режимів, в залежності від виду хвороби. Безпечне та ефективне лікування разом з Ампліпульс-5.