Офтальмоскоп: ідеальний прилад для повноцінного огляду очей

Сучасну офтальмологію нереально уявити без різних інструментів для обстежень та спеціальної техніки. Особливе місце в цьому напрямку медицини займає офтальмоскоп. Що це за прилад і як він допомагає у встановленні діагнозу та подальшому лікуванні хвороб очей?

Чарівна паличка лікаря-офтальмолога
Офтальмоскопія одна з найпопулярніших сучасних методик обстеження очей, для її повноцінного і якісного проведення необхідний такий прилад, як офтальмоскоп - оптичний ручний прилад, що допомагає проводити огляд рогівки ока та судин очного дна. Він зроблений у вигляді вигнутого, округлого за формою дзеркала, зі спеціальним отвором по центру. Іншими словами це маленька дзеркальна лінза з отвором посередині, з невеликим довгим штативом або плоским держаком.
Настільки простий прилад є незамінним інструментом в арсеналі лікарів-офтальмологів. До речі, крім різних патологій ока він допомагає діагностувати такі хвороби, як гіпертонія, діабет та інші, адже саме таким чином можна візуально розглянути й зробити оцінку стану судин в людському тілі.

Як відбувається дослідження з офтальмоскопом?
Головний принцип офтальмоскопічного огляду полягає в тому, що промені світла, які йдуть від свого джерела (встановленого навпроти ока), проходять крізь зіницю, а потім переломлюються і потрапляють на сітківку. Згодом, відбившись від сітківки, промені повертаються у вихідну точку (джерело світла).
Якщо ви хочете офтальмоскоп купити за максимально вигідною ціною, то треба просто зайти в каталог інтернет-магазину «Алмедіка». У нас представлена велика кількість медичних товарів (техніка, інструменти, меблі), які сподобаються вам своєю якістю та доступною вартістю.
Виробники постійно вдосконалюють ці прилади. Сучасні офтальмоскопи значно відрізняються від своїх попередників. Наприклад, якщо колись у цих приладах світло відтворювали за допомогою ламп розжарювання, то тепер використовують галогенові або ксенонові, які в кілька разів підвищують рівень освітлення під час огляду. До речі, вони більш зручні й значно збільшують експлуатаційний термін офтальмоскопів. Ксенонові лампи зовсім не змінюють точність передачі кольорів, а це дуже важливо для встановлення правильного діагнозу.

Магазин «Алмедіка» - ідеальне медобладнання за ідеальними цінами!
Компанія «Алмедіка» пропонує українським працівникам охорони здоров'я продукцію високої якості та за адекватною вартістю. Наші ціни повністю відповідають високим стандартам пропонованих товарів. На сторінці каталогу лікарі «очних хвороб» зможуть підібрати всю необхідну техніку для повноцінного виявлення проблем своїх пацієнтів, встановлення остаточних діагнозів і правильного підбору лікування виявлених недуг. Офтальмологічне обладнання купити у нас буде вигідним рішенням. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання. Усі наші товари в обов'язковому порядку мають необхідні сертифікати якості, реєстраційні документи.

Головною метою компанії «Алмедіка» є вигідне співробітництво з усіма покупцями! Ви гідні найкращого медичного обслуговування!