Апарат Потік-1: характеристики та правила використання

Важко уявити сучасну лікарню чи клініку без медичного обладнання, адже його роль у роботі лікарів складно переоцінити. У лікуванні багатьох захворювань незамінним є прилад Потік-1.

На сьогоднішній день є безліч апаратів для гальванізації та електрофорезу як вітчизняного, так і імпортного виробництва.

Гальванізація - це метод фізіотерапевтичного впливу постійним безперервним струмом малої напруги. В результаті впливу гальванізації в тканинах активізується лімфоток та кровоток, а також відбувається розширення судин. Такий ефект спостерігається не лише в шкірі, але й у тканинах — струм має хорошу проникненість, тобто відбувається ослаблення тонусу м'язів, зменшуються набряки в області травми або запалення, поліпшуються трофічні і нейрогуморальні процеси в зоні обробки, підвищується регенераторна функція, а також гальванізація має чудовий болезаспокійливий ефект.

Найпоширенішим гальванізаційним обладнанням є апарат Потік-1, який призначений для профілактичної і лікувальної дії постійним струмом на організм людини, а також для проведення лікарського електрофорезу. Особливістю методу гальванізації і електрофорезу, який використовується в апараті Поток-1, є велика лікувальна ефективність, безболісність процедур, можливість поєднання з іншими методами лікувального впливу. Такий прилад універсальний, його можна застосовувати для лікування і профілактики найрізноманітніших захворювань в стаціонарах і вдома. Потік 1 виконаний з дотриманням норм безпеки.

Обладнаний апарат Потік 1 блокуючим пристроєм, що виключає виникнення струму в ланцюзі пацієнта при включенні апарата в мережу, а також при перемиканні діапазонів, якщо користувач не встановив ручку регулятора струму пацієнта в нульове положення. Цей апарат є досить компактним та вільно поміщається на столі. В комплекті він має свинцеві та вуглетканинні електроди різноманітної форми до 15 штук. Але, як і будь-які процедури, лікування цим приладом може призначати тільки кваліфікований фахівець.

Насамперед електроди розташовують у відповідних місцях на тілі пацієнта. Потім дроти електродів замикаються на клеми, а за допомогою кнопок 5 і 50 встановлюється потрібний діапазон струму. Апарат вмикається натисканням на кнопку «Мережа», при цьому засвічується колірний індикатор. Потім за допомогою ручки регулятора повільно встановлюють потрібне значення. По закінченню процедури ток поступово зменшують до нуля, а потім натисканням кнопки «Мережа» апарат Потік-1 вимикається, після чого можна знімати електроди з тіла пацієнта.

Магазин медичної техніки «Алмедіка» пропонує різноманітне медичне обладнання під замовлення, а саме: фізіотерапевтичне, стерилізаційне, офтальмологічне, кардіологічне та інше за доступними цінами. Висока якість, гарантія до 5 років, оперативність, професіоналізм співробітників в наданні консультацій та послуг. Працюємо по Україні.

Якісне обладнання — запорука хорошого лікування та відмінного здоров'я!