Фізіотерапевтичне медичне обладнання: різновиди та методи терапії

Швидкий розвиток сучасної медицини вимагає постійного вдосконалення та оновлення існуючої апаратури. На ринку є безліч техніки, яка допомагає підтримувати здоров'я людей. Різними виробниками пропонується низка різноманітного устаткування та приладів для фізіотерапії, які розділяються за різними критеріями.

Фізіотерапевтичне медичне обладнання представлено як апаратами магнітно-лазерної терапії, лазерними хірургічними апаратами, інгаляторами, які прискорюють процес лікування, так і обладнанням, яке має профілактичну дію: повітроочисники, іонізатори, зволожувачі і т.д.

Отож, обладнання та апарати для фізіотерапії діляться на різні види та категорії. Залежно від діючого фактора, їх можна розділити на такі категорії:

Обладнання для електротерапії: застосовують для покращення мікроциркуляції крові, поліпшення стану тканин, покращення обмінних процесів в них, а також сприяє покращенню рухових функцій людини. Прилади для електроскопії застосовуть для лікування електрострумом (постійні або імпульсні струми). Для електротерапії широко використовують таке обладнання: Іон-1, Потік-1, Іоностім-2.

Обладнання для магнітотерапії: діє на організм людини постійним або імпульсним магнітним полем, що допомагає прискорити регенерацію тканин, зняти біль та запальні процеси. Для лікування таким способом використовують такі апарати: Олімп-1, Полюс-3, Полюс-4.

Обладнання для ультразвукової терапії: впливає на організм людини за допомогою звукових хвиль певної частоти, що допомагає поліпшити загальні та місцеві обмінні процеси, а також сприяє зникненню рубців та інфільтратів. Для такої терапії використовують обладнання низької частоти: для лікування лор-захворювань застосовують Тонзіллор і Тонзіллор-2; середньої частоти: УЗТ 1.08 Ф, УЗТ 1.03 У.

Обладнання для лазерної терапії: діє на організм людини за допомогою світлового випромінювання, червоного та інфрачервоного діапазонів на уражені ділянки. Світлова енергія, яка виділяється з такого обладнання, передається клітинам, стимулює їх життєдіяльність та активізує процеси саморегуляції. Широко використовують таке обладнання: для лікування ультрафіолетом широкого спектра - ОРК-21м, Орку, ОН-11м; ультрафіолетом діапазону АВ — Соліс; поляризованим світлом — Вітастім та інше.

Обладнання для пресотерапії: обладнання такого типу спрямоване на поліпшення лімфовідтоку та кровообігу в венах, а також на активізацію обмінних процесів, поліпшення еластичності шкіри та зняття набряків.

Обладнання для ударно-хвильової терапії маєє лікувальну дію на опорно-руховий апарат людини, лікуючи грижі міжхребцевих дисків, остеохондроз, артроз, хронічний спинальний біль та інші захворювання.

Обладнання для гідротерапії та сама гідротерапія вважаються найбільш популярним методом фізіотерапевтичного лікування. Оздоровлення або лікування гідротерапевтичним обладнанням, таким як гідромасаж та лікувальні вани, дозволяють підняти тонус шкіри та оздоровити в загальному весь організм. Для лікування таким методом використовують наступне обладнання: підводний душ-масаж — УГН-3, комплект душів — КВД: використовується для контрастного душу і душу Шарко, ванни для бальнеотерапії - Загір'я, Титан та інше обладнання.

Інтернет-магазин медичної техніки «Алмедіка» пропонує широкий асортимент фізіотерапевтичного обладнання: апарати для ультразвукової терапії, масажери, інгалятори, опромінювачі, парафінонагрівачі та багато іншого обладнання з гарантією.

Оздоровлюйтеся правильно за допомогою якісного обладнання! Детальнішу інформацію дивіться на сайті.