Медичне обладнання: види і застосування

Медичне обладнання – специфічна техніка, призначена для створення ефективних умов для пацієнтів та медперсоналу під час проведення діагностики, лікувальних та реабілітаційних процедур. Від вчасного та правильно поставленого діагнозу залежить життя людини. Тому як медичне обладнання необхідно використовувати високонадійну та сучасну техніку. 

Перед тим як купувати медичне обладнання, важливо визначитися з метою, тобто з тим, для чого обладнання буде використовуватись. Наприклад, машини ультразвуку допомагають лікарям побачити підшкірні частини тіла, як-от сухожилля та м’язи, а також внутрішні органи тіла. Це обладнання найбільш широко використовується під час вагітності, щоб визначити здоров’я плода в матці. Сонографи – ультразвукові апарати, які використовують ручний зонд, щоб дістатися до конкретних органів в організмі. Для того щоб краще розбиратися в можливостях обладнання, фахівці цієї області класифікували його залежно від цільового призначення.

Отож існує таке медичне обладнання:

1) Техніка, призначена для підтримки життєзабезпечуючих систем організму людини, наприклад, апарат для ШВЛ.

2) Техніка для діагностики, наприклад, апарат для проведення УЗД.

3) Лабораторне обладнання для проведення різних аналізів крові, сечі та ін.

4) Техніка для транспортування пацієнтів, наприклад, каталки.

5) Хірургічна і ендохірургічна техніка, наприклад, операційний стіл або пристосування для лапароскопічного дослідження.

6) Пристрої для проведення дезінфекції та стерилізації.

7) Терапевтична техніка, наприклад, насоси для інфузії рідини. 

Якщо Ви шукаєте надійну компанію, де можна придбати медичне обладнання за доступними цінами, то Ви потрапили у правильне місце! Компанія "Алмедіка" поставляє продукцію для оснащення лабораторій, медичне обладнання для кардіології, ендоскопії, загальної хірургії, фізіотерапії, рентгенології, функціональної діагностики, офтальмології, стоматології, анестезіології, реанімації, гінекології, неонатології, медичний інструментарій, інвалідну техніку.

Компанія надає повну і розгорнуту інформацію про необхідне лабораторне обладнання та товари, професійне консультування. Поставляємо продукцію за наявності необхідних сертифікатів якості, реєстраційних посвідчень. На бажання замовника ми здійснюємо доставку обладнання, установку і підключення з подальшим технічним обслуговуванням, монтаж, пусконалагодження лабораторного обладнання. Гарантуємо високу якість.

У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера-консультанта. Будемо раді співпрацювати з Вами!