Електронний стимулятор м'язів та міостимуляція як засоби для схуднення

Сьогодні мільйони людей занепокоєні проблемами, пов'язаними як із зайвою вагою, так і з надмірною худобою. Не секрет, що практично кожен мав на меті зміну своєї фігури. Існує багато способів для втрати ваги: втомливі тренування в тренажерному залі, недоїдання, дотримання дієт, які не завжди допомагають, тощо. Цей перелік можна продовжувати і далі, проте навіщо?

В сучасному світі дедалі більшої популярності набуває такий метод корекції фігури, як міостимуляція. Хтось вже встиг випробувати успішність цього методу на собі, ну а хтось чує про нього вперше.

Міостимуляція – це процес використання імпульсного струму для дії на м'язи тіла. За допомогою спеціального електричного приладу – міостимулятора – до м'язів, яким необхідна стимуляція, направляються електроди, які діють на них електричними імпульсами.

У процесі міостимуляції м'язові тканини активно скорочуються, що сприяє їх регенерації, покращенню циркуляції лімфи і крові. Це своєю чергою сприяє покращенню обміну хімічних елементів та зменшенню жирового об'єму. Електроди впливають навіть на ті м'язи, до яких практично неможливо дістатись навіть під час активного спортивного тренування, наприклад м'язи внутрішньої частини стегна і спини. Міостимуляція дає можливість досягнути максимального ефекту за мінімальних фізичних навантажень.

Міостимуляція – це неймовірно ефективна процедура корекції фігури, яка за короткий період часу і без втомливих фізичних навантажень дає можливість відразу вирішити декілька проблем, як-от зайва вага, целюліт, збільшення об'єму м'язової маси тощо. Хтось може назвати такий спосіб схуднення методом для лінивих і виявиться правим, адже під час міостимуляції практично нічого не потрібно робити. Міостимуляція стає найкращим помічником для тих, в кого дуже насичений графік і хто зовсім не має часу на заняття в спортзалі.

Результат процедури залежить від багатьох факторів, базовим є якість апарату для міостимуляції. Ми рекомендуємо використовувати професійне обладнання тільки в тому разі, якщо Ви впевнені в його безпечності та якості.

Електронний стимулятор м'язів від нашої компанії – хороший приклад професійного обладнання для електростимуляції по тілу. Придбати такий електростимулятор Ви можете за контактним номером, вказаним на нашому сайті. Залежно від типу обладнання надаємо гарантію від 12 до 36 місяців. Ми реалізуємо широкий асортимент товарів за вигідними цінами. У каталозі продукції Ви детальніше зможете ознайомитись з медичним обладнанням для кардіології, ендоскопії, загальної хірургії, фізіотерапії, рентгенології, функціональної діагностики та ін. Наша компанія надає повну і розгорнуту інформацію про необхідне лабораторне обладнання та професійну консультацію.