Апарат електросон: лікувальний ефект фізіотерапевтичної процедури

Апарат електросон широко використовується у фізіотерапії для лікування різного спектру захворювань. Під час цього методу терапії на кору головного мозку пацієнта здійснюють вплив імпульсним електричним струмом низької частоти. У результаті такого впливу людина поринає у стан, близький до звичайного сну.

Вважається, що імпульсні струми, досягаючи кори головного мозку, підсилюють у ній процеси гальмування, вони також поширюються на ті структури, надмірна активність яких могла спровокувати розвиток хвороби. Саме процеси гальмування і призводять до виникнення сну. Під час такого вимушеного відпочинку у мозку активізуються відновні процеси організму.

Електричний струм підводять до пацієнта за допомогою спеціальної маски. Коливання підводяться до електродів маски, які накладаються на область очей. Потрібна частота імпульсів виставляється медичним працівником. Шляхом регулювання їх подачі можна регулювати фази сну: легка дрімота, неглибокий сон, глибокий сон та пробудження. Частота імпульсів підбирається індивідуально, залежно від стану пацієнта.

Дана процедура проводиться у окремому, добре провітрюваному кабінеті у абсолютній тиші. Реакція на електросон у всіх різна, дехто спить протягом усієї процедури, інші дрімають лише половину сеансу. Залежно від типу захворювання, кількість процедур курсу може варіюватися.

Для чого ж використовують цей метод фізіотерапевтичного лікування? Електросон дозволяє покращити кровопостачання, нормалізує склад крові і показник тиску, активізує обмінні процеси в тканинах, прискорює виведення холестерину та покращує стан судин. Крім того, така процедура нормалізує стан психологічної рівноваги, активізує регенерацію тканин, допомагає організму ефективніше боротися із хворобами.

Апарат електросон використовують при порушеннях сну, розладах центральної нервової системи, втомі при розумовій діяльності, різних больових симптомах. Також використовується у комплексному лікуванні наркоманії та алкоголізму.

Перевагою процедури є її безболісність, така терапія призначається для лікування широкого спектру захворювань. Після проведення курсу реабілітації підвищується розумова та фізична працездатність, поліпшується обмін речовин та зменшуються больові синдроми.

Варто пам'ятати, що будь-яка терапія має свої протипоказання, тому обов'язково проконсультуйтесь зі своїм лікарем та пройдіть відповідне обстеження. І ні в якому разі не займайтеся самолікуванням, досвідчений лікар проведе Вам цю процедуру набагато ефективніше та безпечніше.

Купити апарат для лікувальної терапії Електросон можна на сайті компанії “Алмедіка”. Ми реалізуємо лише якісне обладнання, щоб Ви отримували лише найкраще.

Замовляйте у нас, “Алмедіка” турбується про Ваше здоров'я!