Яке обладнання необхідне для патанатомії і моргів

Будь-який медичний заклад, де передбачене місце для зберігання тіл померлих, проведення паталогоанатомічних процедур і скриття потребує сучасного і якісного обладнання. До такого обладнання відноситься камера холодильна для зберігання тіл померлих, столи для аутопсії, візки (каталки), обладнання для гістології.

"Алмедіка" - це компанія майбутнього, де кожен медичний працівник знайде інноваційне, високотехнологічне, сертифіковане обладнання, що прослужить не один рік. Патологоанатомічне обладнання, виготовлене кращими виробниками медичної техніки, допоможе вам істотно знизити витрати на морг і збільшити ефективність зберігання і роботи фахівців.

Холодильні камери для зберігання тіл виробляються для потреб лікарень і хоспісів, спеціалізованих моргів і залів прощання при кладовищах і крематоріях, а також для перевезення тіл на значні відстані на спеціалізованому або звичайному вантажному транспорті. Виробляються також низькотемпературні камери для тривалого зберігання тіл або їх фрагментів. Камери зберігання тіл померлих встановлюються найчастіше в підвальних або напівпідвальних приміщеннях лікарень.

Як систем охолодження стаціонарних камер для моргів використовуються стандартні настінні або стельові моноблоки, а також спліт-агрегати комерційних серій, так як зазвичай їх розміри не великі. При цьому повітроохолоджувач (внутрішній охолоджуючий блок) кріпиться до стелі біля задньої стінки.

Вони призначені для транспортування та розтину померлих, а також можуть використовувтися для зберігання трупів у холодильних кімнатах.

Секційний стіл для аутопсії повинен бути міцним, стійким. Розміри його (приблизні): висота 85-90 см, довжина 210 см, ширина 85 см. Раціональна висота столу має велике значення, так як забезпечує прозектором зручності в роботі. Розтин на низькому або на дуже високому столі швидко стомлює і не забезпечує належної охайності при роботі. Необхідно, щоб стільниця була водонепроникною, з усіх боків обмежена бар'єром висотою 3-4 см і з ухилом до водостоку. Найкращі столи - емальовані або фаянсові; мармурові, гранітні або цементні також зручні, але менш красиві.

В кінці столу (на місці найбільшого ухилу) робиться отвір, забезпечене (під стільницею) шлангом для стоку рідин в каналізацію або у відро.

Каталки призначені для максимально зручного транспортування тіл до місця призначення в межах одного відділення, або з одного відділення в інше. У першому випадку моделі оснащуються коліщатками малого радіусу, у другому - великими колесами, які спрощують подолання різних перешкод (порогів, бордюрів і т.п.). 

Для зручної і ефективної роботи на всіх етапах гістологічного дослідження необхідна наявність відповідного обладнання, інструментів і витратних матеріалів. Їх використання розширює можливості гістологічної лабораторії і забезпечує високу якість лабораторної діагностики та науково-дослідницької діяльності.

Кваліфіковані працівники компанії "Алмедіка" з радістю нададуть вичерпну консультацію, щодо кожного товару, котрий Вас зацікавить, а також допоможуть у підборі обладнання, яке найкраще підійде для галузі медицини, в якій Ви працюєте. До товарів додається вся необхідна документація, яка підтверджує високу якість та надійність меблів та обладнання.