Від зручності, безпеки і довговічності лабораторних меблів залежить ефективна робота лабораторії. Дуже важливо грамотно організувати робочі місця для працівників лабораторії, які повинні відповідати всім нормам. Адже лаборанти кожен день проробляють величезну кількість операцій. І будь-яка незручність в роботі обов'язково позначиться не найкращим чином на їх здоров'ї, а також на якості здійснених ними досліджень.

Тому під час оснащення нової або модернізації вже існуючої лабораторії фахівці завжди стикаються з труднощами при підборі лабораторних меблів. Пов'язано це в першу чергу з великою кількістю представлених на українському ринку типів і виробників меблів. Варто відзначити, що багато хто віддає свою перевагу закордонним виробникам. І робить це даремно. Адже українські виробники випускають лабораторні меблі, які абсолютно не поступаються за якістю зарубіжним аналогам, але вигідно відрізняються за ціною.

Саме такі лабораторні меблі - зручні, надійні та якісні - виробляє підприємство Алмедіка. Хочете купити шафу витяжну лабораторну або стіл лабораторний за доступною ціною? Компанія Алчевскмедіка запропонує вам величезний вибір меблів, які відмінно впишуться у вашу лабораторію і зроблять роботу в ній максимально комфортною.

Шафа витяжна лабораторна - функціональність і зручність

Внутрішній металевий каркас, який має шафа витяжна лабораторна, забезпечує міцність і стійкість виробів. Крім того, він є умовою відсутності зрушень і зсувів робочої поверхні, незалежно від розмірів шафи. Витяжка повітря в шафах відбувається по ширині всієї поверхні стільниці. У верхній частині шафи розміщений малошумний вентилятор.

Інший дуже важливою особливістю цього виробу є легкість в регулюванні передньої рухомої частини, яка залишається на потрібній висоті завдяки спеціальній конструкції з противагою. Регулювання здійснюється легким рухом вгору/вниз. Крім того, шафа витяжна лабораторна передбачає наявність всередині люмінесцентного світильника.

Стіл лабораторний від компанії Алмедіка також відрізняється зручністю і функціональністю. Стільниця виконана з якісного керамограніту, який забезпечує надійне термо- і вологостійке покриття. А внутрішній металевий каркас є умовою відсутності зміщень і зсувів робочої поверхні, незалежно від розмірів столу.

Лабораторні меблі від компанії Алмедіка - це не просто функціональність. Вони вирізняються сучасним дизайном і прекрасними колірними рішеннями. Крім того, ці меблі надають можливість встановлення додаткового обладнання.

Унікальною перевагою лабораторних меблів від компанії Алмедіка є поєднання функціональних характеристик, прекрасного дизайну і доступної ціни. Переконайтеся в цьому самі - купуйте найкращі меблі для вашої лабораторії.