Де знайти виробника лабораторних шаф?

Практично весь процес досліджень був би безглуздим та непотрібним, якби спеціалісти проводили їх на звичайних столах, мили лабораторний посуд у звичайних раковинах, а хімічні реактиви зберігали в звичайних шафах. Це нечувано!

Тому сьогодні жодна лабораторія не працює без якісних лабораторних меблів, в тому числі й лабораторних шаф. Адже без професійного медичного обладнання працювати у лабораторному приміщенні практично неможливо. Лабораторні меблі повинні бути максимально практичними та функціональними, а також відповідати всім європейським стандартам.

На території України є досить багато підприємств, які пропонують широкий асортимент лабораторних шаф, виготовлених як вітчизняними, так і зарубіжними виробниками. Проте чи дійсно це якісна продукція? Є виняток! Компанія Алмедіка! Підприємство пропонує якісні меблі для лабораторій, які виготовляє на власному виробничому парку.

Процес виробництва

Підприємство використовує сучасні матеріали та технології для створення максимально якісних, довговічних та зручних у використанні лабораторних шаф. Для виробництва меблів фірма використовує якісне ДСП. Також виконує стільницю з керамограніту — надійне волого- та термостійке покриття. А каркас у таких меблів повністю металевий. Саме це забезпечує максимальну міцність та стійкість виробу.

Підприємство Алмедіка пропонує виготовлення шаф лабораторних за індивідуальними розмірами. Спеціалісти фірми в будь-який момент готові виїхати та заміряти розміри.

Цінова політика  Алмедіка


Компанія застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Фірма пропонує купити медичні меблі за доступними цінами. Для постійних клієнтів та оптових покупців діють постійні знижки.

Також співпрацюючи напряму з виробником, ви автоматично економите власні кошти, адже не переплачуєте більшу суму, як при купівлі лабораторних шаф у посередників.

Де купити шафи лабораторні?

Компанія Алмедіка пропонує широкий асортимент медичних шаф, серед яких ШВЛ-1, ШВЛ-2, ШВЛу-3, ШВЛу-3 max, ШВЛ-3 мах, ШВЛ-3, ШВЛу-4, ШЛВ-1.2 та інші.
Підприємство надає сертифікати якості на всі лабораторні меблі. А також гарантію — від 1 до 5 років.

Купити шафи лабораторні у компанії-виробника Алчевскмедік можна в Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Луганську, Запоріжжі, Черкасах, Миколаєві, Вінниці, Луцьку, Тернополі, Чернігові, Одесі та інших містах.

Звертайтеся до нас та купуйте медичні меблі високої якості!