Стіл лабораторний: де знайти виробника?

У лабораторних приміщеннях досить затребуваним елементом є лабораторний стіл. Адже саме ці меблі дають можливість максимально зручно та ергономічно обладнати робочий простір. Тому попит на дану продукцію з боку підприємств та лабораторій залишається стабільно високим.

Ринок України представляє велику кількість компаній, які займаються виробництвом та постачанням даної продукції. Проте незважаючи на достатній представлений асортимент, не всі виробники можуть гарантувати гідну якість власної продукції.

Провідним виробником лабораторних столів на території нашої держави вважається компанія Алмедіка. Підприємство вже багато років постачає даний вид меблів до українських лабораторій, лікарень, диспансерів, санаторіїв, СЕС, медичних центів, аптек та інших закладів.

Виробництво меблів для лабораторій

Компанія Алмедіка за період свого існування встигла не тільки істотно вирости в професійному відношенні, але й налагодити партнерські відносини з надійними постачальниками матеріалів. Тому лабораторні столи виробника відрізняються відмінно високою якістю.

Відомо, що конструкція такого столу повинна витримувати великі навантаження, тому спеціалісти фірми виконують каркас з металу. Він максимально забезпечує міцність та стійкість виробів, запобігає зрушенням та зсувам робочої поверхні.

Стільниця лабораторного столу виготовлена з якісного керамограніта (плитка). Тому поверхня є надійною, термо- та вологостійкою.

Широкий асортимент медичних меблів

Компанія Алмедіка пропонує своїм потенційним клієнтам найширший асортимент лабораторних столів. Тому ви маєте можливість без проблем підібрати саме ту модель, колір обладнання, яке максимально підійде вам для роботи.

Виробник пропонує такі моделі:
- стіл лабораторний СЛ-2;
- стіл антивібраційний для аналітичних ваг;
- стіл лабораторний 2-тумбовий;
- стіл лабораторний секційний з надставкою та інші.

Ціна на лабораторний стіл

Компанія Алмедіка пропонує вигідні умови співпраці. Фірма пропонує гнучку цінову політику. Для постійних клієнтів та оптових покупців підприємство надає знижки на продукцію.

Співпрацюючи з виробником, ви автоматично заощаджуєте, адже не переплачуєте більше коштів, ніж при купівлі стола у посередників.

Щоб купити лабораторний стіл у виробника, звертайтеся просто зараз за телефонами, які знайдете у контактній інформації. Також Алмедіка пропонує виготовлення меблів за індивідуальними розмірами!

Не втрачайте свій шанс!