Апарат лазерного опромінення крові "Матрикс-ВЛОК"

Апарат лазерного опромінення крові "Матрикс-ВЛОК"
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 980510
 
Способи оплати: Оплата готівкою, Безготівковий перерахунок, Наложенный платеж
Способи доставки: Новая почта, Дливери, Ночной экспресс

Опис Апарат лазерного опромінення крові "Матрикс-ВЛОК"

Апарат лазерного опромінення крові "Матрикс-ВЛОК"
Апарат "Матрикс-ВЛОК" призначений для внутрішньосудинного лазерного опромінення крові (ВЛОК) випромінюванням червоного діапазону довжин хвиль. Джерелом випромінювання базового апарату є напівпровідниковий лазер з довжиною хвилі 0,63 мкм, який встановлений у виносному випромінювачі.
Діапазон випромінювання лазера-0,635 мкм-область червоного кольору-являється, як не раз доведено, максимально ефективним при ВЛОК. Малі габарити і маса апарату "Матрикс-ВЛОК" дозволяють застосовувати його як безпосередньо в палатах для хворих з обмеженою рухливістю, так і у пацієнта вдома.
Унікальною особливістю апарату "Матрикс-ВЛОК" є те, що він дозволяє проводити процедури опромінення крові не лише випромінюванням червоної області спектру, але і ультрафіолетове (УФО), інфрачервоне (ГИК) опромінення крові, а також опромінення довжинами хвиль синього і зеленого спектру. Для цього в апараті передбачено почергове підключення випромінювачів з різними довжинами хвиль. Ця можливість істотно підвищує ефективність процедур ВЛОК, розширює можливості приладу і не вимагає для споживача наявності декількох апаратів для опромінення крові різними довжинами хвиль, що, по-перше, дуже зручно, а по-друге, істотно знижує витрати на устаткування кабінету лазерної терапії.
При проведенні процедури ВЛОК використовуються стерильні одноразові світлопроводи КИВЛ- 01 (ОС- 2) з голкою, які підключаються до спеціального роз'єму випромінювача.
Передбачено плавне регулювання і цифровий контроль потужності випромінювання. Апарат має автоматичний таймер і цифрову індикацію тривалості процедури.
До апарату "Матрикс-ВЛОК" додається інструкція з експлуатацій, а також детальних методичних вказівок по застосуванню при лікуванні різних захворювань-Гейниц А. В., С. В. Москвин, Г. А. Азизов "Внутрішньовенне лазерне опромінення крові", Москва, 2006,250 стор.
Технічні характеристики апарату "Матрикс-ВЛОК" :
Режим випромінювання Безперервний
Тип лазера Напівпровідниковий
Довжина хвилі випромінювання, мкм 0,63
Потужність випромінювання, мВт, не менше 2,5 або 30
Потужність випромінювання на виході зі світлопровода ОС- 2, мВт, не менше 1,5 або 15
Режим завдання часу експозиції Автоматичний
Час експозиції, мін 1.10, крок 1мин
10.40, крок 5 мін
Електроживлення:
напруга, В
частота, Гц 220 ± 22
50 ± 0,5
Максимальна споживана потужність, ВА 10
Час встановлення робочого режиму, з, не більше 4
Діапазон робочих температур, °З-10 . 35
Габаритні розміри, мм 210 х 180 х 100
Маса, кг 2
Лазерні і світлодіодні випромінюючі голівки до апарату "Матрикс-ВЛОК" :
1 КЛ-ВЛОК Лазерна голівка з випромінювачем червоного (0,63 мкм) світла потужністю 4,5 мВт (1,5 мВт на виході зі світлопровода КИВЛ- 01 (ОС- 2) )
2 КЛ-ВЛОК-м Лазерна голівка з випромінювачем червоного (0,63 мкм) світла потужністю 20 мВт (8 мВт на виході зі світлопровода КИВЛ- 01 (ОС- 2) )
3 КЛ-ВЛОК- 405 Лазерна голівка з випромінювачем синього (0,405 мкм) світла потужністю 2 мВт (1 мВт на виході зі світлопровода КИВЛ- 01 (ОС- 2) )
4 КЛ-ВЛОК- 532 Лазерна голівка з випромінювачем зеленого (0,532 мкм) світла потужністю 2 мВт (1 мВт на виході зі світлопровода КИВЛ- 01 (ОС- 2) )
5 КЛ-ВЛОК-ИК Лазерна голівка з випромінювачем ГИК (інфрачервоного-0,89 мкм) світла потужністю 80 мВт (35 мВт на виході зі світлопровода КИВЛ- 01 (ОС- 2) )
6 МС-ВЛОК- 365 Світлодіодна голівка з випромінювачем УФ (ультрафіолетового-0,365 мкм) світла потужністю 2 мВт (1 мВт на виході зі світлопровода КИВЛ- 01 (ОС- 2) )
7 МС-ВЛОК- 450 Світлодіодна голівка з випромінювачем синього (0,45 мкм) світла потужністю 2 мВт (1 мВт на виході зі світлопровода КИВЛ- 01 (ОС- 2) )
8 МС-ВЛОК- 530 Світлодіодна голівка з випромінювачем зеленого (0,53 мкм) світла потужністю 2 мВт (1 мВт на виході зі світлопровода КИВЛ- 01 (ОС- 2) )
 
 

Контакти

Медичне та лабораторне обладнання, медичні меблі - "Компанія "Алмедіка"
(основний офіс)

Україна, Київська, Київ, вул. Олександра Мішуги, будинок 9а
  • +38 (044) 59998XX

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create