Апарат "СТРУМОЧОК" ТАК- 6.2 для тренування акомодації

Апарат "СТРУМОЧОК" ТАК- 6.2 для тренування акомодації
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 43530078
 
Способи оплати: Оплата готівкою, Безготівковий перерахунок, Наложенный платеж
Способи доставки: Новая почта, Дливери, Ночной экспресс

Опис Апарат "СТРУМОЧОК" ТАК- 6.2 для тренування акомодації


Апарат Струмочок (Медоптика-ТАК6.2) містить набір світлових випромінювачів, по-різному віддалених від ока. При послідовному включенні випромінювачів розташована безпосередньо перед оком лінза формує зображення, яке автоматично переміщається від мінімально близького положення до практичної нескінченності і назад. Поворот випромінювачів забезпечує зміну спостережуваного об'єкту (букви або фігури) і його розміру відповідно до гостроти зору. Швидкість переміщення зображення регулюється, в крайніх положеннях зображення короткочасно фіксується. Нахил блоку випромінювачів регулюється. Колір випромінювачів може змінюватися: включається або червоне, або зелене підсвічування спостережуваних зображень. Безпосередньо за видаленим випромінювачем розташована таблиця для контролю гостроти зору. Освітлення таблиці включається перед початком тренування і у кінці сеансу. Цифровий блок управління реалізує 6 програм тренування (плюс дві допоміжні програми). Програми тренування розрізняються тривалістю сеансу і алгоритмом тренування. "Струмочок" використовується як клінічно, так і в домашніх умовах, простий в експлуатації. Може застосовуватися з 3-4-річного віку.
ПРИНЦИП ДІЇ
Апарат "Струмочок" (Медоптика-ТАК6.2) призначений для тренування акомодації. При роботі пацієнт спостерігає через лінзу по черзі освітлювані об'єкти. Оскільки об'єкти різно видалені, а останній з них знаходиться у фокусі лінзи, те спостережуване зображення переміщається з близького положення (12 см) в нескінченність і назад. Автоматичне перемикання випромінювачів і регульована частота перемикань забезпечують зручність експлуатації приладу. Кожен з восьми випромінювачів містить знаки різного розміру і типу (букви і фігури), що використовується для налаштування апарату відповідно до гостроти зору і віку тренованого. Для індивідуального налаштування також може використовуватися перемикання кольору (червоний/зелений).
Ефективність тренування оцінюється за допомогою таблиці контролю гостроти зору для далечіні; таблиця містить букви або фігури.
ЛІКУВАЛЬНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ
Апарат призначений для тренування акомодації шляхом дискретного послідовного пред'явлення знаків на фіксованій відстані від ока. Знаки спостерігаються одним оком (монокулярний принцип дії) при оклюзії непрацюючого ока.
Використовується для лікування і стабілізації міопічного процесу, зняття спазму акомодації, для профілактики міопії (короткозорості) при ослабленій акомодації у дітей і підлітків; дорослими пацієнтами-при початковій пресбіопії (далекозорості), а також при астенопії (зоровій втомі), обумовленій роботою з комп'ютером, мікроскопом і тому подібне Може застосовуватися для стимуляції органу зору при амблиопии, гиперметропии, астигматизмі, а також в якості післяопераційного реабілітаційного засобу.
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
Апарат рекомендується для застосування в офтальмологічній практиці при лікувальних і оздоровчих заходах. "Струмочок" може ефективно використовуватися в комплексі з іншими апаратами консервативного лікування в кабінетах охорони зору, в дошкільних установах спеціалізованого профілю, при відновних заходах. За рекомендацією лікаря-офтальмолога апарат може використовуватися в домашніх умовах.
Подивіться відгуки авторитетних медичних експертів.
ОСОБЛИВОСТІ ПРИСТРОЮ
Апарат виконаний у вигляді цифрового блоку управління, над яким встановлюється блок випромінювачів з лінзою. Випромінювачі розташовані уздовж осі лінзи і виконані у вигляді порожнистих циліндрів. На їх бічних поверхнях розташовані знаки, що освітлюються зсередини джерелом світла.
При роботі око розташовується безпосередньо перед лінзою і при перемиканні джерел рефлекторно відстежує рухливий об'єкт. При цьому кутовий розмір знаків відносно ока зберігається незмінним. Електронне управління випромінювачами забезпечує короткочасну фіксацію зображення в крайніх положеннях.
Кронштейн для кріплення лінзи, розташований в передній частині блоку випромінювачів, забезпечує оклюзію непрацюючого ока і можливість оперативної зміни лінзи. Три лінзи різного номінала, які входять в комплект, дозволяють врахувати індивідуальні особливості і підвищити за рахунок цього ефективність тренування.
Цифровий блок управління реалізує 6 програм тренування. Програми тренування розрізняються тривалістю сеансу (від 2 до 7 хв.) і алгоритмом тренування, деякі з яких припускають автоматичне включення таблиці контролю. Тренування може проводиться з послідовним перемиканням випромінювачів (від 1 до 8 і назад). У динамічному варіанті тренування деякі проміжні випромінювачі пропускаються. Можливий варіант тренування з паузами, при якому після декількох періодів перемикань випромінювачі вимикаються; після короткочасної паузи по звуковому сигналу тренування поновлюється.
Дві допоміжні програми дозволяють підготувати апарат до роботи (вибрати розмір зображень при постійному світінні усіх 8 випромінювачів) і зберегти параметри тренування, які надалі встановлюватимуться автоматично при включенні апарату.
МОДИФІКАЦІЇ І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Оптична сила лінз (3 шт.) 1,0; 2,0; 3,0 діоптрії.
Таблиць для контролю гостроти зору-2 шт (букви і фігури для дітей) з діапазоном контролю гостроти зору від 0,1 до 1,0 по 12 градаціям.
габарити 20х56 см
регульована висота 27.43 см
маса (не більше) 1,5 кг
 
 

Контакти

Медичне та лабораторне обладнання, медичні меблі - "Компанія "Алмедіка"
(основний офіс)

Україна, Київська, Київ, вул. Олександра Мішуги, будинок 9а
  • +38 (044) 59998XX

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create