Иономер AI - 125
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 866055
 
Способи оплати: Оплата готівкою, Безготівковий перерахунок, Наложенный платеж
Способи доставки: Новая почта, Дливери, Ночной экспресс

Опис Иономер AI - 125

Иономер AI-125 призначений для виміру активності і концентрації, більш ніж 26 хімічних елементів і з'єднань, у водних розчинах.
Иономер AI-125
призначений для виміру активності і концентрації, більш ніж 26 хімічних елементів і з'єднань, у водних розчинах. Иономер використовується в лабораторіях для виконання точних і відповідальних вимірів. Завдяки розширеним функціональним можливостям по виміру pH, а також концентрації і активності нітратів, иономер дуже зручно використати як лабораторний pH- метр, нитратомер.
Иономер вимірює
рН і рХ іонів двома способами
концентрацію іонів методом "Відома добавка"
концентрацію іонів методом "Пряма потенціометрія"
ЭДС електрохімічного осередку
Температуру
Високі метрологічні характеристики. Точність і повторюваність результатів виміру pH/pX і концентрації безпосередньо залежить від того, наскільки якісно иономер вимірює такі фізичні величини як ЭДС і температуру. Фактичне значення чутливості по ЭДС для AI-125 складає 0,04 мВ в усьому діапазоні вимірів. Фактична чутливість по температурі, особливо важлива при вимірах pH, менше 0,01°С.
Многоканальность. Иономер має 8 незалежних вимірювальних каналів. Це означає, що до ИП иономера, можна підключити послідовно до 8 різних pH і/або ионселективных електродів у будь-якому поєднанні. Кожен канал дозволяє вимірювати активність і концентрацію іонів.
Два методи виміру концентрації. Вимір концентрації здійснюється двома методами: прямої потенціометрії і відомої добавки.
Результат вимірів може відображатися як масова доля визначуваного іона, мг/кг, або як об'ємна концентрація, мг/дм3 (мг/л).
Багатоточкове градуювання. Необхідна опція для професійного иономера враховуючи, що більшість pH, що випускаються, і ионселективных електродів мають нелінійну характеристику. Багатоточкове градуювання призначене для підвищення точності виміру рН/рХ/Концентрации в широкому діапазоні зміни цих величин. Иономер дозволяє виконувати градуювання електроду 2.16 буферним розчинам (стандартним зразкам).
Підтримка стандартних методик виміру нітратів. У иономере реалізовані усі існуючі стандартні методики виміру нітратів в овочах, фруктах, воді, соках.
Визначення дійсних параметрів pH- електроду. Знання дійсних координат изпотенциальной точки (ІТ) pH- електроду дозволяє виконувати виміри pH водних розчинів в широкому діапазоні температур. При цьому в результат виміру pH вноситься незначна погрішність.
У иономере AI-125 реалізована функція, яка дозволяє визначати реальні координати ізопотенціальної точки, по яких прилад расчитывает дійсні параметри pH- електроду.
Розпізнавання 25-ти стандартних буферних розчинів pH і pX. Иономер автоматично розпізнає значення рН БР, які відповідають ГОСТ 8.134. В процесі градуювання вимірювального каналу, вносить поправку в значення рН БР залежно від температури БР.
Автоматична і ручна термокомпенсация. Иономер має ручну і автоматичну компенсацію зміни параметрів вимірювального електроду від температури в процесі виміру. Режим ручної термокомпенсации активується якщо датчик температури не підключений до иономеру.
Електродна сумісність. Иономер працює з усіма типами ионселективных і pH- електродів які представлені на ринку. Иономер інформує користувача об стан вимірювальних електродів відповідними повідомленнями.
База цих вимірів pH/pX або концентрації. Иономер запам'ятовує результати останніх 412 виміри рН/рХ або концентрації. Упорядковує результати виміру по датах і часі доби. Ознака збереження активності або концентрації вибирається у відповідному меню налаштувань. Є можливість очищення і відключення бази даних.
Можливість автономного живлення. Иономер живиться від мережевого адаптера 9В/150 мА або від батарейки типу "Крону".
Основні технічні характеристики
| Вимірювана величина | Діапазон виміру | Дискретність
свідчень |Абсолютна погрішність |
рН (рХ)
0-14 (1-7)
Э0, 001
± 0,004
ЭДС, мВ
± 2450,0
0,1
± 0,5
Температура, З
0,0-100,0
0,1
± 0,5
Концентрація, мг/дм3, міль/л, мг/кг
0,0-9999,9 (діапазон свідчень)
0,1
Визначається методикою виміру
 
 

Контакти

Медичне та лабораторне обладнання, медичні меблі - "Компанія "Алмедіка"
(основний офіс)

Україна, Київська, Київ, вул. Олександра Мішуги, будинок 9а
  • +38 (044) 59998XX

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create