Иономер И-160МИ
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 866056
 
Способи оплати: Оплата готівкою, Безготівковий перерахунок, Наложенный платеж
Способи доставки: Новая почта, Дливери, Ночной экспресс

Опис Иономер И-160МИ

Иономер И-160МИ
Лабораторний иономер И-160МИ призначений для прямого і непрямого виміру потенціометра активності іонів водню (pH), активності і концентрації інших одновалентних і двовалентних аніонів і катіонів (pX), окислювально-відновних потенціалів (Eh) і температури у водних розчинах з представленням результатів в цифровій формі і у вигляді аналогового сигналу напруги постійного струму. И-160М це остання розробка широко відомої серії иономеров ЭВ- 74, И- 120, И- 130, И- 160. Нова модифікація об'єднує останні досягнення в області аналітичного приладобудування і багаторічний досвід випуску і експлуатації иономеров.
Вимір активності і концентрації здійснюється за допомогою иономера і набору електродів. Иономер сумісний з будь-якими електродами такими, що робляться в країнах СНД і за кордоном: NO3 -, ClO4 -, F -, Cl -, Br -, I -, CN -, SCN -, CO3 -, S -, H, Li, Na, K, NH4, Ag, Ca, Ba, Mg, (Ca Mg) , Pb, Cd, Cu, Hg .
Можливий вимір в одиницях активності pX з електродами, селективними до інших іонів, що не входять у вищеперелічений перелік.
Иономер використовується в лабораторіях підприємств і науково-дослідних установ хімічної, металургійної, фармацевтичної промисловості, в сільському господарстві, медицині, біології, а також в інших галузях народного господарства.
Є можливість підключення до IBM PC- сумісним комп'ютерам.
При високих технічних характеристиках иономер простий в експлуатації, надійний і має не високу вартість.
 
 

Контакти

Медичне та лабораторне обладнання, медичні меблі - "Компанія "Алмедіка"
(основний офіс)

Україна, Київська, Київ, вул. Олександра Мішуги, будинок 9а
  • +38 (044) 59998XX

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create