Апарат Мустанг-фізіо-МЕЛТ-2К

Апарат Мустанг-фізіо-МЕЛТ-2К
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 38527325
 
Способи оплати: Оплата готівкою, Безготівковий перерахунок, Наложенный платеж
Способи доставки: Новая почта, Дливери, Ночной экспресс

Опис Апарат Мустанг-фізіо-МЕЛТ-2К

Апарат електротерапевтичний Мустанг-ФІЗІО призначений для проведення гальванізації і лікарського електрофорезу, електростимуляції, діадинамотерапії, терапії синусоїдальними модульованими струмами, інтерференцтерапії, транскраніальної електроанальгезії, електросонтерапії, флюктуоризації.
Базова модель серії, Мустанг-Фізіо-МЕЛТ-2К - багатофункціональний електротерапевтичний апарат 2-канальний. Апарат генерує усі види низькочастотних імпульсних струмів і дозволяє одночасно здійснювати дію на два поля або двом пацієнтам (при необхідності). Т.я. канали незалежні, то можливе проведення процедур різними видами струму.
Відмінна особливість апарату - наявність для кожного каналу двох великих дисплеїв, на яких відображаються усі параметри процедури, включаючи графічне зображення форми сигналу. Апарат має просте і зручне управління - не складніше, ніж найпростіші моделі мобільних телефонів.
Для генерації імпульсів в апараті застосовується джерело струму, а не напруга. Це дозволяє підтримувати стабільну амплітуду струму під час процедури і проводити процедури за лабільною методикою. Таке рішення також забезпечує "м'якшу" дію на пацієнта, що не чинить подразливої дії.
При проведенні гальванізації можна використати низкоинтенсивные дії-мікрострумову терапію, що розширює можливості використання приладу не лише в терапії, але і в косметології. Ще один з цікавих чинників дії, представлених в апараті - це інтерференцтерапія. Цей метод лікування рідко використовується в широкої практики через нестачу апаратури.
У апараті передбачена можливість запам'ятовування найчастіше використовуваних процедур, що робить підготовку апарату до роботи такої ж швидкої, як і при використанні широко поширених апаратів при потоці хворих. Окрім цього, можливе програмування складних програм, що вимагають зміни параметрів дії під час процедури.
Є можливість використання пульта дистанційного керування (за додатковим замовленням) для регулювання струму або ручної модуляції імпульсів в режимі надсилання/пауза.
Сучасний дизайн, малі габарити, зручність управління, оптимальний набір електродів, якими комплектується апарат, дозволяє медичному персоналу використати його не лише у кабінетах відділень фізіотерапії, але і в палатах у важко хворих.
Таким чином, ми отримали у практику фізіотерапевтів багатофункціональний двоканальний прилад, який можна застосовувати в терапії, хірургії, травматології, неврології і стоматології, як у дорослих, так і в педіатрії.

Гальванізація і лікарський електрофорез
Вид струму-постійний струм.
Діапазон (максимальне значення) струму : 10 мА або 80 мА

Режим "Діадинамотерапія"
Імпульси дії : напівсинусоїдальні з експоненціальним заднім фронтом, тривалістю 14 мс, частотою 50 або 100 Гц. Максимальна амплітуда імпульсів струму 100 мА.

Режим "Синусоїдальний модульований струм (СМТ) "
1. Змінний струм.
2. Випрямлений (постійний) струм.
Режим "Інтерференцтерапія (інтерференція) "
Режим "Черезшкірна электронейростимуляция (ЧЭНС) "
Режим "Флюктуоризация"
Режим "Електростимуляція"
У цьому режимі апарат генерує імпульсні струми різної форми в широкому діапазоні установки параметрів, з можливістю модуляції в режимі "надсилання/пауза" сигналами різної форми. Приклади меню установки параметрів зображені на мал. Максимальна амплітуда імпульсів-100 мА.

Режим "Електросон"
Комплектація:
Багатофункціональний електротерапевтичний апарат 2-канальний
(гальванізація і електрофорез; диадинамотерапия; СМТ; интерфе-ренцтерапия; електросон; ЧЭНС; флюктуоризация; електростимуляція) 1
Електрод багаторазовий в з'єднанні з гідрофільним прокладенням з штучної шкіри 80х120 мм (Італія)                         4
Електрод багаторазовий в з'єднанні з гідрофільним прокладенням з штучної шкіри 60х80 мм або 45х60 мм (Італія)   4
Кабель сполучний одноконтактний КСКН- 1 (контакт "кнопка")                  4
Кабель сполучний двохконтактний КСКН- 2 (контакт "кнопка")                  2
Ремінь еластичний із застібкою "Velcro" для закріплення електродів        8

 
 

Контакти

Медичне та лабораторне обладнання, медичні меблі - "Компанія "Алмедіка"
(основний офіс)

Україна, Київська, Київ, вул. Олександра Мішуги, будинок 9а
  • +38 (044) 59998XX

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create