Аналізатор формули крові "АМП" (AMP v 2009) неінвазивний

Аналізатор формули крові "АМП" (AMP v 2009) неінвазивний
7%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 509916968
 
Способи оплати: Оплата готівкою, Безготівковий перерахунок, Наложенный платеж
Способи доставки: Новая почта, Дливери, Ночной экспресс

Опис Аналізатор формули крові "АМП" (AMP v 2009) неінвазивний

Оновлена, моноблочна повнофункціональна переносна версія з незалежним джерелом живлення, вбудованим дисплеєм і програмним забезпеченням, сканером відбитків пальців, камерою і можливістю підключення до комп'ютерної мережі і виходу в інтернет.
Оновлена версія аналізатора "АМП", що вийшла на початку 2009 року, спочатку призначалася тільки для Європейського регіону. Але мобільність і зручність нового пристрою негайно відтіснили на другі позиції усі старі діагностичні прилади. Успіх, отриманий на заході, зіграв свою роль в просуванні "AMP" на схід, включаючи і країни СНД.
Неінвазивний аналізатор формули крові "АМП" (Nonivasive Hemogram Analyzer AMP) дозволяє без забору крові в течії 180-720 секунд отримати 131 параметр життєдіяльності організму людини.
Виміри робляться за допомогою 5 высокочуствительных датчиків-мікропроцесорів SinHauer, що прикріплюються до тіла людини. Методика виміру грунтована на кореляційних залежностях процесів водного обміну, газового гомеостазу і функціональної гемодинаміки, взаємозв'язаних з ферментативною і имунной системами за допомогою підсистеми терморегуляції, що розробляється в течії 15 років. Кожен параметр розраховується виходячи зі свідчень 5 датчиків, які, прочитуючи інформацію відразу з 5 основних магістральних посудин і зіставляючи дані, дозволяють АМП розраховувати точну формулу крові і ще 100 показників внутрішнього гомеостазу. Список аналізів неінвазивного аналізатора формули крові "АМП".
Погрішність результатів аналізу, зробленого за допомогою апарату АМП, украй мала. Вона порівнянна з неточностями показників інвазивних аналізаторів крові : по гемоглобіну /- 10 одиниць, по елементах формули крові /- 5%, по тромбоцитах /- 20 тис. (згідно з результатами 2000 порівняльних клінічних тестів). Попередній автодіагноз покликаний допомогти лікареві і звертає увагу на ті або інші відхилення. Система легко визначає і враховує сукупність різних патологій і уміє правильно розрізняти їх.
Для роботи апарату не потрібно хімічні реагенти, картріджи або які-небудь інші витратні матеріали. Їх просто немає. Завдяки цьому аналіз крові можна робити без лабораторних умов.
Про новий Неінвазивний аналізатор формули крові "АМП" v2009
(Nonivasive Hemogram Analyzer AMP)
Спочатку облаштування позицинионировалось як "Personal Diagnostic Device & Medical Assistant" для одного лікаря або групи фахівців, яке покликане працювати в умовах сильної завантаженості.
З ним можна працювати по усіх відділеннях медичної установи, звільняючи пацієнтів стаціонару від необхідності транспортування для проведення будь-яких діагностичних і/або контрольних маніпуляцій.
Десятидюймовий (10,4") LCD дисплей забезпечує відмінне зображення навіть в умовах яскравого сонячного світла. Усточивое до подряпин покриття антивідблиску екрану дозволяє працювати не лише стилусом, але і просто руками.
Широкі можливості Noninvasive Hemogram Analyzer "AMP" на базі процесорів Intel дозволяють завжди мати з собою потужний і місткий медичний комп'ютер з усіма необхідними програмами і довідковою документацією.
Вбудовані адаптери безпровідного зв'язку Wi-Fi і Bluetooth підтримують зв'язок приладу з локальною мережею клініки, поки лікар знаходиться на обході. Також можна підключатися за допомогою кабельного з'єднання через Fast Ethernet порт, встановлений в докстанции. Там же знаходиться модем для підключення до телефонної лінії.
Дві батареї "гарячої заміни", що заряджаються по черзі на докстанции, дозволяють використати апарат 24 години в добу, не вимикаючи його.
Виготовлений із спеціального пластика для медичних приладів, новий "АМП" не боїться рідин і пилу, може оброблятися чистячими і дезинфікуючими засобами, тим самим ідеально підходить для експлуатації в умовах стерильної кімнати і палат інтенсивної терапії.
Виготовлений із спеціального пластика для медичних приладів, новий "АМП" не боїться рідин і пилу, може оброблятися чистячими і дезинфікуючими засобами, тим самим ідеально підходить для експлуатації в умовах стерильної кімнати і палат інтенсивної терапії.

Завдяки системі "All in One", зручному і ергономічному корпусу, стійкості до вологи і пилу стало можливим використання аналізатора поза стінами медичної установи, чим негайно скористалися наші європейські колеги, почавши оснащення карет швидкої допомоги апаратами "АМП".
Також цю особливість оцінили лікарі, що ведуть приватну практику, отримавши можливість контролювати стан пацієнта при лікуванні вдома.
Легковагість, моноблочна конструкція, наявність кнопок, що управляють, з джойстиком і зручна ручка грантируют відсутність незручностей при експлуатації апарату.
Апарат став переможцем безлічі виставок і конкурсів, і не лише в Європі. Наше китайське представництво в Пекіні регулярно докладає про нові перемоги цієї технології на Сході.
На даний момент у ряді європейських країн аналізатор "АМП" впроваджується в систему охорони здоров'я на державному рівні, готуються до оснащення як платні, так і безкоштовні державні медичні установи.
Аналогів цього приладу у світі немає і альтернативної технології не існує в принципі. Методика неінвазивного аналізу і принцип роботи апарату закладені в двох дисертаціях і більш ніж 50-ти наукових роботах, запатентовані і є інтелектуальною власністю винахідників-д.м.н. Малыхина Анатолія Віталійовича і Анатолія Антоновича Пулавского.
На даний момент прилад широко представлений в Євросоюзі, Китаї, Об'єднаних Арабських Еміратах, Єгипті, Україні, Російській Федерації, Белорусии, Казахстані.
 
 

Контакти

Медичне та лабораторне обладнання, медичні меблі - "Компанія "Алмедіка"
(основний офіс)

Україна, Київська, Київ, вул. Олександра Мішуги, будинок 9а
  • +38 (044) 59998XX

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create