Магнітна мішалка MICROmed MM - 5 з підігріванням

Магнітна мішалка MICROmed MM - 5 з підігріванням
3%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 737314337
 
Способи оплати: Оплата готівкою, Безготівковий перерахунок, Наложенный платеж
Способи доставки: Новая почта, Дливери, Ночной экспресс

Опис Магнітна мішалка MICROmed MM - 5 з підігріванням


Мішалка магнітна ММ- 5 з підігріванням
Мішалка магнітна використовується для рівномірного підігрівання і перемішування рідин при проведенні лабораторних досліджень в науково-дослідних і медичних установах. Принцип дії приладу ММ- 5 грунтований на використанні енергії магнітного поля, що створюється магнітом, що обертається, який і передає рух перемішуючому стержню.
Апарат може одночасно перемішувати рідини і здійснювати їх підігрівання. У верхній частині корпусу приладу, виготовленого із сталевого листа (товщина-1 мм), розташована робоча камера з нагрівальним пристроєм і електромагнітом. На штативі закріплений знімний датчик температури, який поміщається в рідину. Під час проведення дослідів його показники контролюються терморегулятором.
За допомогою блоку управління, розташованого на передній стінці, можна задавати функції включення (індикатор POWER) і нагріву (HEAT). Передбачені в конструкції і два регулятори для зміни температури (ТЕМР) і швидкості (SPEED). Ємність з рідиною, що перемішується магнітним стержнем, встановлюють на робочу поверхню мішалки. Точне дотримання температурних параметрів забезпечується вбудованим електронним процесором.
Перемішування рідин може здійснюватися при температурі до 100 градусів (відхилення-не більше 1 градуса). Також передбачена можливість плавного регулювання швидкості магнітного поля.

Етапи виконання робіт за допомогою приладу
Після того, як на робочу поверхню буде встановлена посудина з рідиною, усередині якої знаходиться перемішуючий стержень, необхідно помістити в робоче середовище датчик температури (на максимально можливу глибину). Під час виконання цієї операції не можна створювати перешкод стержню, що обертається. Можна також помістити контрольний термометр у відділення штатива датчика температури.
Після цих підготовчих дій включається кнопка POWER (мережа). Поворотом ручки регулятора SPEED задається необхідна швидкість оборотів. Включається кнопка HEAT (нагріваючи). Обертанням ручки регулятора ТЕМР визначається потрібна для досвіду температура.
Прилад також може використовуватися тільки для перемішування рідин (без нагріву). На сайті micromed.ua можна придбати апарат для лабораторних дослідів з гарантією виробника.
Технічні характеристики
частота обертання плавно, про/мін
0.1400
діапазон підтримуваних температур,°З
t.дкр. . 100
точність підтримки температури, °З
±2
діаметр робочої поверхні, мм
125
гранична кінематична в'язкість перемішуваних розчинів, м2/з
5·10*-6
електроживлення, В/Гц
220/50
споживана потужність, Вт, не більше :

у режимі нагріваючи/перемішування
150
у режимі перемішування
6
габаритні розміри, (ДхВхШ), мм
235х330х150
маса, кг
1,9
Термін служби, років не менше
5

 
 

Контакти

Медичне та лабораторне обладнання, медичні меблі - "Компанія "Алмедіка"
(основний офіс)

Україна, Київська, Київ, вул. Олександра Мішуги, будинок 9а
  • +38 (044) 59998XX

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create