Мікроскоп люмінесцентний MICROmed Evolution LUM LS - 8530

Мікроскоп люмінесцентний MICROmed Evolution LUM LS - 8530
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1002847808
 
Способи оплати: Оплата готівкою, Безготівковий перерахунок, Наложенный платеж
Способи доставки: Новая почта, Дливери, Ночной экспресс

Характеристики

Виробник   Микромед

Опис Мікроскоп люмінесцентний MICROmed Evolution LUM LS - 8530


Люмінесцентний мікроскоп MICROmed EVOLUTION LUM LS-8530 дослідницького класу призначений для вивчення мікроскопічних об'єктів, використовуючи їх здатність до люмінесценції. Флуоресцентний мікроскоп універсальний, і може бути використаний як біологічний мікроскоп для морфологічних досліджень у світлі видимого спектру, що проходить.
Флуоресцентний тринокулярный мікроскоп LUM LS-8530 Evolution MICROmed застосовується для досліджень в цитології, імунології, генетиці, для виявлення бактерійних, вірусних і антигенних інфекцій, у біології при дослідженні клітинних мікроструктур; у криміналістиці для виявлення мікрочасток біологічних тканин.
Люмінесцентний мікроскоп LUM LS-8530 Evolution MICROmed зібраний на базі біологічного мікроскопа дослідницького класу, з високим рівнем технологічного виконання для досліджень у світлому полі. Оптична система UIS2 (Universal Infinity System) скоректована на нескінченність, усуває артефакти залишкового зображення, яке виникає при проходження променя світла через зігнуті площини об'єктивів.
Принципова схема люмінесцентного мікроскопа LUM LS-8530 Evolution MICROmed :

Для роботи з флуоресцентним випромінюванням використовується флуоресцентний освітлювач з ртутною лампою високого тиску потужністю 100 Вт, із зовнішнім джерелом живлення. Лампа генерує індукуюче випромінювання високої щільності, яке викликає індуковане (вимушене) випромінювання об'єкту в ультрафіолетовому діапазоні. Люмінесцентний освітлювач має вбудовану центровану польову діафрагму, порт для нейтральних світлофільтрів і слайдер для фільтрових кубів зеленого і синього освітлення. Блок живлення лампи має систему автоматичного підбору необхідних параметрів живлення і пам'ять підібраного режиму, а також лічильник тривалості роботи ртутної лампи.
При освітленні у світлі, що падає, ультрафіолетова хвиля проходить через збудливий фільтр, систему світлоділильних дихроїчних дзеркал, яка розташовується на шляху світла, що падає, і освітлює досліджуваний препарат згори. Кольорові світлоділильні дзеркала грають роль того, що збуджує і замикає фільтрів. Світлові хвилі люмінесценції препарату падають на додатковий світловий фільтр, що відсікає залишки ультрафіолетових хвиль, і потрапляють в об'єктив мікроскопа.

Особливості.
Оптика з високоякісного оптичного скла з антивідблиском, протигрибковим, цветокоррекционным напиленням. Люминисцентный мікроскоп LUM LS-8530 Evolution MICROmed оснащений вбудованою регульованою системою освітлення по Келлеру.
Механізм герметичного закриття тринокулярного виходу запобігає "засвіченню" зображення і попаданню пилу в оптичну систему при знятому облаштуванні фото- або відео- виведення зображення.
Оптична система мікроскопа UIS2 (Universal Infinity System) скоректована на нескінченність усуває артефакти залишкового зображення, яке виникає при проходження променя світла через зігнуті площини об'єктивів. Промені світла проходять через конденсор і потрапляють на препарат, що вивчається, проходять через об'єктив, де формуються паралельні промені світла, потім проходять через лінзу тубуса, де в задній фокальній площині формується проміжне зображення для окуляра.
Об'єктиви Infiniti Plan флуоресцентного мікроскопа проектують зображення в "нескінченність", тобто формують паралельні промені світла, які потрапляють на лінзи тубуса.
М'який коаксіальний механізм грубого і точного фокусування з налаштуванням пружності механізму, із зручним низьким розташуванням.
Вбудований механізм блокування вертикального переміщення. Застосовується при роботі з одним і тим же збільшенням з частою зміною досліджуваних зразків. Особливо зручно при серійних дослідженнях.
Двокоординатний градуйований предметний столик з підшипниковим механізмом і ремінним приводом.
У конструкції предметного столика передбачений гвинтовий упор, який запобігає випадковому ушкодженню препарату при фокусуванні.
Знімний препаратоводитель.
Освітлювальна система, що забезпечує без додаткових перебудов освітлення полів зору об'єктивів збільшенням від 4х до 100х.
Регульована система освітлення по Келлеру на основі матричного LED блоку 3,6w, 6300К.
Люмінесцентний освітлювач 100 Вт, з електронним блоком управління.
Можливість легко перейти від флуоресцентної до светлопольной мікроскопії.
Ергономічний кислотостійкий металевий корпус з пластиковими накладками.

Технічні характеристики.
Збільшення, крат
40х-1600х, 40х-2000*
Візуальна насадка
тринокулярная, діоптрійне налаштування -5диоптрий на лівому тубусі, посадочний діаметр окулярів 30 мм, з нахилом 30°,міжзінична відстань 48-75 мм
Револьвер
4-гніздовий
Широкопольные окуляри
WF 10х/22, WF16х/13, WF20x/12*
Тип корекції об'єктивів
планахроматы, розраховані на довжину тубуса "нескінченність"
Об'єктиви Infiniti Plan
4х/0,1, 10х/0,25, 40х/0,65 (S) 100х/1,25 (S) (МИ)
Фокусування
Коаксіальний механізм грубого і точного фокусування.
Конденсор
ABBE N.A.=1,25 імерсійний, світлого поля, з ірисовою діафрагмою і утримувачем світлофільтру, регульований по висоті
Предметний столик
двокоординатний з ноніусом 216 x 150 мм, діапазон переміщення 75 х 55 мм
Блок освітлювача з системою фільтрів :
1 збудливий фільтр В (блакитний); N (світло, що проходить ), 2 відсікаючі фільтри
Електроживлення
220В, 50Гц
Джерело освітлення світла, що проходить
матричний LED блок 3,6Вт, 6300К
Джерело люмінесцентного світла
ртутна лампа 100Вт з електронним блоком управління
Спектральний діапазон збудження люмінесценції, нм
350-550
Спектральний діапазон досліджуваної люмінесценції, нм
420-650


Додаткова комплектація.
Відеокамера 5,0 Mpix USB 2,0 для виведення зображення на комп'ютер.
Окуляр 20х.

Продукція сертифікована за міжнародним стандартом якості ISO 9001 : 2015.
Гарантійний термін 2 роки.


 
 

Контакти

Медичне та лабораторне обладнання, медичні меблі - "Компанія "Алмедіка"
(основний офіс)

Україна, Київська, Київ, вул. Олександра Мішуги, будинок 9а
  • +38 (044) 59998XX

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create